מאמרים

מתקן לסבון

השוק מציע כיום לא מעט מתקנים, הנדרשים לנו לחדר הרחצה. מתקנים אלה הופכים את הרחצה עצמה לנעימה הרבה יותר ואת החדר עצמו לאסתטי מאד. מתקן לסבון הוא אחד המתקנים החשובים ביותר במקלחת ובעזרתו הופך הסבון שבו משתמשים, בין אם זה סבון מוצק ובין אם זה סבון נוזלי, לנגיש יותר. איך בוחרים מתקן כזה מתוך לא מעט אפשרויות? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בבחירה:

בחנו את אופי השימוש שלכם

האם אתם משתמשים במתקן לסבון נוזלי, המגיע בבקבוק גדול, או אולי בסבון מוצק קטן? בחינת אופי השימוש שלכם בסבון וגם סוג הסבון שבו אתם משתמשים תעזור לכם לאתר מתאים.

גודל המתקן

ישנם מתקנים קטנים וישנם מתקנים גדולים ובולטים יותר. גודל המתקן הוא פרמטר חשוב מאד שיש לקחת בחשבון כשמחפשים מתקן לסבון כדי לוודא שאכן מתאימים את המתקן לשטח הקיים. אם המקלחת שלכם קטנטנה, חפשו מתקן בגודל סטנדרטי או כזה שאיננו תופס מקום רב מדי או בולט לעין. אם המקלחת עצמה גדולה ומרווחת מאד, אפשר לבחור מתקן גדול יותר ואפילו כזה שניתן להניח בו כמה מוצרים ולא רק סבון (כמו שמפו ומרכך לשיער).

החומר שממנו עשוי המתקן

תרצו ודאי שהמתקן שבחרתם ישרת אתכם לאורך זמן. ולכן, שימו דגש על האיכות שלו, המושפעת מהחומרים שממנו הוא עשוי. וודאו שמדובר בחומרים חזקים ועמידים, כאלה המחזיקים מעמד לאורך זמן ולמרות חשיפתו של המתקן ללחות גבוהה ולתנאים לא פשוטים יחסית.

מי מייצר את המתקן

ודאו שהמתקן לסבון שבו אתם בוחרים מיוצר על ידי חברה מוכרת, חברה הנחשבת למובילה בתחומה. כך תדעו שבחרתם מוצר איכותי וטוב, מוצר שמאחוריו עומדת חברה שאפשר לסמוך עליה במידה ויש בעיה או עניין כלשהו הקשור במתקן הנרכש.

העלויות

המתקנים לסבון מגיעים כיום בטווח רחב של מחירים. בדקו את העלויות, השוו מחירים והתייחסו גם לתקציב שברשותכם.

רוצים לרכוש מתקן לסבון?

אנחנו, בימ אור, מתמחים בייבוא מתקנים לסבון ומוצרים איכותיים נוספים, המיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום. מתלבטים במה לבחור? דרך האתר או התקשרו לטלפון 050-5731064​

כתיבת תגובה