מאמרים

מוט אמבטיה

חדר הרחצה שלנו הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית. אמנם אנו לא מבלים בו בכל יום שעות ארוכות, אבל אנו מוצאים בו מקום מפלט והזדמנות לקחת קצת פסק זמן וליהנות כמה רגעים משקט של ממש. אנו נכנסים אליו בשעות היום וגם בשעות הערב, לעיתים לדקות בודדות ולעיתים לדקות ארוכות יותר. הוא כולל לא מעט מוצרים משלימים, ההופכים את השימוש בו לנוח ויעיל יותר. כיצד משלבים נכון את המוצרים האלה בחדר הרחצה? על כך, במאמר הבא.

הגדרה נכונה של הצרכים הקיימים

אם אתם משפצים את חדר הרחצה שלכם או בונים בית חדש, סביר שאתם בוחנים כרגע לא מעט מוצרים משלימים לחדר הרחצה, כמו . המוטות לאמבטיה, כמו שאר המוצרים המשלימים, מגיעים בסגנונות ובעיצובים שונים. כדי למצוא את הפריט המתאים לכם ביותר, חשוב שתגדירו תחילה את הצרכים הקיימים שלכם, תוך התייחסות למרחב עצמו, לחדר הרחצה.

התייחסות לסגנון העיצובי

חדרי הרחצה מעוצבים בסגנונות עיצוביים שונים וכך גם מוטות האמבטיה. אפשר למצוא מוט וילון אמבטיה המעוצב בסגנון מודרני מאד, חדשני וגם מוט המעוצב בסגנון קלאסי או סגנון עיצוב המזכיר את זה של פעם. כדאי להתייחס לסגנון העיצובי הכולל של חדר זה ולוודא שבוחרים מוט המזכיר בסגנון העיצובי שלו את הסגנון הקיים. כך ישתלב מוט הווילון בצורה הטובה ביותר ומבלי שיבלוט יותר מדי לעין.

איכות היא פרמטר חשוב שיש לבחון מראש

מכיוון שהמוט לווילון מחזיק עליו את הווילון עצמו, הוא צריך להיות איכותי וחזק מאד. יש לבדוק מאיזה חומרים הוא עשוי ולוודא שהוא אכן חזק מספיק כדי לשאת עליו את משקל הווילון (וגם אם מדובר בווילון קל יחסית).

מחפשים מוט אמבטיה לווילון או מוצר משלים אחר לחדר הרחצה שלכם?

אצלנו, בימ אור, החברה המתמחה בייבוא מוצרים שונים לחדר הרחצה, תמצאו מגוון של אפשרויות, המיוצרות על ידי החברות המובילות בתחום. מתלבטים באיזה מוט וילון אמבטיה לבחור? דרך האתר או התקשרו אלינו ל – 050-5731064.

כתיבת תגובה