שטיח גומי

חדר הרחצה שלנו הוא חדר מפנק ונעים מאד, שאנו אוהבים לבלות בו לא מעט. יחד עם זאת, אם לא נזהרים בו הוא עשוי לחשוף אותנו ללא מעט סכנות, שבראשן – סכנת ההחלקה. בעזרת אפשר למנוע סכנה זו וליהנות מרחצה נעימה ובטוחה. איך בוחרים את השטיח המתאים ומה חשוב לבדוק לפני שרוכשים אותו? הנה, התשובה.

מה לבדוק לפני הרכישה

אם אתם מחפשים שטיח גומי חדש לחדר הרחצה, תגלו שיש לא מעט שטיחים כאלה, המוצעים כיום למכירה. על שטיח הגומי להציע את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר, כלומר – למנוע החלקה. עליו להיות עשוי מגומי חזק, להיצמד היטב למשטח עצמו וגם להיות נעים למגע. בין אם מדובר בחדר הרחצה בבית, במלון או בצימר, חשוב שיהיה גם עשוי מחומר שאיננו צובר חיידקים ושקל ונוח לנקות אותו.

מבחר של שטיחים איכותיים

מעבר למידת הבטיחות שהוא מציע, כשמחפשים שטיח גומי כדאי גם להתייחס לאופן שבו הוא מעוצב. כדאי לחפש שטיח אסתטי, שטיח מסוגנן שישתלב לצד האלמנטים האחרים בחדר הרחצה, כמו הווילון ושאר הפריטים העיצוביים שבו. הוא יכול להיות בצבע בולט לעין או צבע שנטמע יותר במקלחת עצמה, כך או כך, הפונקציונאליות שלו יחד עם המראה חשובים מאד ומומלץ לבחון אותם לעומק לפני שמקבלים את ההחלטה. כדי לעשות זאת בצורה החכמה ביותר, כדאי לבדוק כמה סוגים שונים של שטיחי גומי, לבחון את הגודל של כל שטיח ביחד לאמבטיה עצמה, את מידת קשיחות וגמישות הגומי וגם את הצבע שלו. בכל מקרה, מומלץ מאד לפנות אך ורק לחברות, המתמחות ביבוא מוצרים מסוג כזה, חברות המכירות היטב את השוק ושמות דגש רב על איכות וגם על סטייל. כך תדעו שאתם רוכשים מוצר שילווה אתכם לאורך זמן, מוצר שיציע לכם את רמת הבטיחות הנדרשת.

רוצים לרכוש שטיח גומי איכותי? אצלנו, בימ אור, תמצאו מבחר של אפשרויות, שתוכלנה להתאים לכם. השטיחים אצלנו מיוצרים על ידי חברות מובילות בתחומן ומוצעים לכם במחירים משתלמים. מעוניינים בסיוע בבחירה? דרך האתר או התקשרו אלינו ישירות לטלפון 050-5731064.​

תקנון YMOR
מבוא
1. אתר האינטרנט www.ym-or.co.il משמש כאתר סחר אלקטרוני לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט ישראל.
2. באתר זה רשאים להשתמש בני 18 ומעלה, בעלי כתובת מגורים בישראל, אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.
3. גלישה באתר האינטרנט ו\או רכישת מוצרים המוצעים למכירה בו ו\או רכישה באמצעות הטלפון מהווים את הסכמת המשתמש לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון. אם אינך מסכים לתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.
תקנון מכירות
אתר האינטרנט www.ym-or.co.il (להלן, 'החנות') מאפשר לך לרכוש מוצרים שונים באמצעות החנות, בדרך קלה, נוחה, מהירה ומאובטחת.
שיטת המכירה בחנות
במכירה בחנות מוצעים מוצרים שמחירם ידוע מראש.
הליך המכירה יתבצע בתנאים כדלקמן:
1. החנות מציגה רשימת מוצרים לרבות כל הפרטים אודות למוצר המוצע למכירה ואת המחיר כפי שנקבע מראש. החנות שומרת את כל הזכות לשנות את מחירי המוצרים בכל עת. המכירה הינה עד גמר המלאי.
2. על כל לקוח\ה לבחור ולמסור את פרטי כרטיס האשראי בטלפון במעמד סגירת ההזמנה.
3. השלמת תהליך המכירה מותנה באישור ואימות העסקה במעמד סגירת ההזמנה בטלפון בתוך 2 ימי עסקים מביצוע ההזמנה באתר, ובכך שהמוצר המבוקש קיים במלאי החנות בעת השלמת הליך המכירה. במידה והמוצר אינו במלאי, תודיע החנות ללקוח תוך יום עסקים אחד לפני סגירת העסקה.

תנאי ביטול עסקה והחזרות
1. הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981.
2. ביטול עסקה יעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר או החשבונית, לפי המאוחר מבניהם.
3. בעת ביטול עסקה לא עקב פגם או אי התאמה, אי אספקת המוצר במועד שנקבע או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי המשלוח + עלות המשלוח חזרה אל מחסננו. המוצר יוחזר על חשבון הצרכן.
4. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול והמוצר יוחזר על חשבון החברה.
5. המוצר יוחזר באריזתו המקורית ככל שהדבר אפשרי.
6. לחברה הזכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר.
7. החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב המסר העסק לחברת האשראי.
8. סייגים לביטול זכות: לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן, וכן מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול אשר הצרכן פתח את אריזתם המקורית.
9. החברה לא תידרש לפצות את הצרכן במקרים הבאים:
9.א. נפלה טעות קולמוס, בין אם המחיר המוצר ובין אם התאור המוצר.

9.ב. ארעה תקלה בתקשורת ו\או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין.

9.ג. במקרה של כוח עליון, פעולת מלחמה, איבה, טרור ו\או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין.

אספקת המוצר
1. החנות תדאג לאספקת המוצר שנרכש באתר לכתובת שנתנה במעמד סגירת הרכישה, תוך 10 ימי עסקים ממועד הרכישה, אלא אם צוין אחרת בשיחה עם נציגינו.
2. החנות תפעל כדי לספק את המוצרים הנקובים בדף המכירות, וזאת בכפוף לתשלום מלא באמצעות כרטיס אשראי. החנות לא תהיה אחראית לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:
2.א. כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולת איבה, מצב חירום ונזקי טבע.

2.ב. שביתה אצל הספקים של הסחורות הדרושים לייצור ו\או הובלת המוצרים

2.ג. כל סיבה שאינה בשליטת החברה.
3. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, החנות תהיה רשאית לספק את המוצרים במקום סמוך ומקובל וזאת בתאום מראש עם הלקוח.
4. זמני אספקת המוצרים מתייחסים רק לימי עסקים: א'-ה', לא כול ערבי חג וימי חג.
אחריות כללית
אחריות המוצר מצוינת בכל עמוד של כל פריט.
*YMOR עושה כמיטב יכולתה להבטיח שכל מוצריה יהיו תקינים ובאיכות הגבוהה ביותר. יחד עם זאת, יתכנו מקרים בהם קיים פגם כלשהו במוצר. במקרה כזה זכאי הרוכש לפנות לחברה ולהתריע על הפגם. החברה תבדוק את התלונה ותהיה רשאית להחליף את המוצר הפגום במוצר זהה, או לזכות את הקונה בסך התמורה ששולמה על המוצר לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה. YMOR לא תהיה אחראית לכל נזק שעלול להגרם כתוצאה שימוש בלתי הולם או שגוי במוצריה וכן במקרים של בלאי סביר משימוש.

אבטחת מידע ופרטיות בחנות
החנות מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוח הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לממש את רכישת המוצר.