מתקן לסבון

השוק מציע כיום לא מעט מתקנים, הנדרשים לנו לחדר הרחצה. מתקנים אלה הופכים את הרחצה עצמה לנעימה הרבה יותר ואת החדר עצמו לאסתטי מאד. מתקן לסבון הוא אחד המתקנים החשובים ביותר במקלחת ובעזרתו הופך הסבון שבו משתמשים, בין אם זה סבון מוצק ובין אם זה סבון נוזלי, לנגיש יותר. איך בוחרים מתקן כזה מתוך לא מעט אפשרויות? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בבחירה:

בחנו את אופי השימוש שלכם – האם אתם משתמשים במתקן לסבון נוזלי, המגיע בבקבוק גדול, או אולי בסבון מוצק קטן? בחינת אופי השימוש שלכם בסבון וגם סוג הסבון שבו אתם משתמשים תעזור לכם לאתר מתאים.  

גודל המתקן – ישנם מתקנים קטנים וישנם מתקנים גדולים ובולטים יותר. גודל המתקן הוא פרמטר חשוב מאד שיש לקחת בחשבון כשמחפשים מתקן לסבון כדי לוודא שאכן מתאימים את המתקן לשטח הקיים. אם המקלחת שלכם קטנטנה, חפשו מתקן בגודל סטנדרטי או כזה שאיננו תופס מקום רב מדי או בולט לעין. אם המקלחת עצמה גדולה ומרווחת מאד, אפשר לבחור מתקן גדול יותר ואפילו כזה שניתן להניח בו כמה מוצרים ולא רק סבון (כמו שמפו ומרכך לשיער).

החומר שממנו עשוי המתקן – תרצו ודאי שהמתקן שבחרתם ישרת אתכם לאורך זמן. ולכן, שימו דגש על האיכות שלו, המושפעת מהחומרים שממנו הוא עשוי. וודאו שמדובר בחומרים חזקים ועמידים, כאלה המחזיקים מעמד לאורך זמן ולמרות חשיפתו של המתקן ללחות גבוהה ולתנאים לא פשוטים יחסית.

מי מייצר את המתקן – ודאו שהמתקן לסבון שבו אתם בוחרים מיוצר על ידי חברה מוכרת, חברה הנחשבת למובילה בתחומה. כך תדעו שבחרתם מוצר איכותי וטוב, מוצר שמאחוריו עומדת חברה שאפשר לסמוך עליה במידה ויש בעיה או עניין כלשהו הקשור במתקן הנרכש.

העלויות – המתקנים לסבון מגיעים כיום בטווח רחב של מחירים. בדקו את העלויות, השוו מחירים והתייחסו גם לתקציב שברשותכם.

רוצים לרכוש מתקן לסבון? אנחנו, בימ אור, מתמחים בייבוא מתקנים לסבון ומוצרים איכותיים נוספים, המיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום. מתלבטים במה לבחור? דרך האתר או התקשרו לטלפון 050-5731064​

תקנון YMOR
מבוא
1. אתר האינטרנט www.ym-or.co.il משמש כאתר סחר אלקטרוני לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט ישראל.
2. באתר זה רשאים להשתמש בני 18 ומעלה, בעלי כתובת מגורים בישראל, אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.
3. גלישה באתר האינטרנט ו\או רכישת מוצרים המוצעים למכירה בו ו\או רכישה באמצעות הטלפון מהווים את הסכמת המשתמש לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון. אם אינך מסכים לתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.
תקנון מכירות
אתר האינטרנט www.ym-or.co.il (להלן, 'החנות') מאפשר לך לרכוש מוצרים שונים באמצעות החנות, בדרך קלה, נוחה, מהירה ומאובטחת.
שיטת המכירה בחנות
במכירה בחנות מוצעים מוצרים שמחירם ידוע מראש.
הליך המכירה יתבצע בתנאים כדלקמן:
1. החנות מציגה רשימת מוצרים לרבות כל הפרטים אודות למוצר המוצע למכירה ואת המחיר כפי שנקבע מראש. החנות שומרת את כל הזכות לשנות את מחירי המוצרים בכל עת. המכירה הינה עד גמר המלאי.
2. על כל לקוח\ה לבחור ולמסור את פרטי כרטיס האשראי בטלפון במעמד סגירת ההזמנה.
3. השלמת תהליך המכירה מותנה באישור ואימות העסקה במעמד סגירת ההזמנה בטלפון בתוך 2 ימי עסקים מביצוע ההזמנה באתר, ובכך שהמוצר המבוקש קיים במלאי החנות בעת השלמת הליך המכירה. במידה והמוצר אינו במלאי, תודיע החנות ללקוח תוך יום עסקים אחד לפני סגירת העסקה.

תנאי ביטול עסקה והחזרות
1. הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981.
2. ביטול עסקה יעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר או החשבונית, לפי המאוחר מבניהם.
3. בעת ביטול עסקה לא עקב פגם או אי התאמה, אי אספקת המוצר במועד שנקבע או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי המשלוח + עלות המשלוח חזרה אל מחסננו. המוצר יוחזר על חשבון הצרכן.
4. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול והמוצר יוחזר על חשבון החברה.
5. המוצר יוחזר באריזתו המקורית ככל שהדבר אפשרי.
6. לחברה הזכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר.
7. החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב המסר העסק לחברת האשראי.
8. סייגים לביטול זכות: לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן, וכן מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול אשר הצרכן פתח את אריזתם המקורית.
9. החברה לא תידרש לפצות את הצרכן במקרים הבאים:
9.א. נפלה טעות קולמוס, בין אם המחיר המוצר ובין אם התאור המוצר.

9.ב. ארעה תקלה בתקשורת ו\או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין.

9.ג. במקרה של כוח עליון, פעולת מלחמה, איבה, טרור ו\או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין.

אספקת המוצר
1. החנות תדאג לאספקת המוצר שנרכש באתר לכתובת שנתנה במעמד סגירת הרכישה, תוך 10 ימי עסקים ממועד הרכישה, אלא אם צוין אחרת בשיחה עם נציגינו.
2. החנות תפעל כדי לספק את המוצרים הנקובים בדף המכירות, וזאת בכפוף לתשלום מלא באמצעות כרטיס אשראי. החנות לא תהיה אחראית לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:
2.א. כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולת איבה, מצב חירום ונזקי טבע.

2.ב. שביתה אצל הספקים של הסחורות הדרושים לייצור ו\או הובלת המוצרים

2.ג. כל סיבה שאינה בשליטת החברה.
3. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, החנות תהיה רשאית לספק את המוצרים במקום סמוך ומקובל וזאת בתאום מראש עם הלקוח.
4. זמני אספקת המוצרים מתייחסים רק לימי עסקים: א'-ה', לא כול ערבי חג וימי חג.
אחריות כללית
אחריות המוצר מצוינת בכל עמוד של כל פריט.
*YMOR עושה כמיטב יכולתה להבטיח שכל מוצריה יהיו תקינים ובאיכות הגבוהה ביותר. יחד עם זאת, יתכנו מקרים בהם קיים פגם כלשהו במוצר. במקרה כזה זכאי הרוכש לפנות לחברה ולהתריע על הפגם. החברה תבדוק את התלונה ותהיה רשאית להחליף את המוצר הפגום במוצר זהה, או לזכות את הקונה בסך התמורה ששולמה על המוצר לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה. YMOR לא תהיה אחראית לכל נזק שעלול להגרם כתוצאה שימוש בלתי הולם או שגוי במוצריה וכן במקרים של בלאי סביר משימוש.

אבטחת מידע ופרטיות בחנות
החנות מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוח הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לממש את רכישת המוצר.