מעמד לנייר טואלט

בחדר הרחצה שלנו נמצאים לא מעט מתקנים, המשרתים אותנו לא מעט. מתקנים משלימים אלה הופכים את השהות בחדר הרחצה לנעימה הרבה יותר והם מציעים לנו פתרון בהתאמה מלאה. בין אם אלה מתקני נייר טואלט או מתקנים משלימים אחרים, האפשרויות הן רבות וכך גם המחירים. אילו מתקנים מוצעים כיום, מתקנים שאותם אפשר להתאים לחדר הרחצה או השירותים? הנה, סקירה קצרה.

מה מציע לנו השוק כיום

אפשר למצוא כיום מבחר של מתקנים משלמים לחדר הרחצה. כמו, , מתקני אחיזה למיניהם, שטיחונים נוגדי החלקה ועוד. מטרתם העיקרית של מוצרים אלה היא לאפשר לנו להשתמש בחדר עצמו ללא כל בעיה ולנצל את כל מה שהוא מציע. מתקני נייר טואלט, מתקנים לסבון רחצה ושאר המתקנים שגם אותם אפשר לראות בחדרי הרחצה, נחשבים לשימושיים מאד, הם מיוצרים מחומרים עמידים וחזקים ושומרים על המראה שלהם לאורך זמן למרות שנמצאים בסביבה לחה מאד (חדר רטוב). מוצרים משלימים אלה מותאמים נקודתית לצרכים הקיימים והם מגיעים במידות שונות כדי לאפשר לכל אחד לאתר את המוצר המתאים לו והנכון ביותר עבורו.

כדאי לדעת

המתקנים משלבים בין פונקציונאליות ליופי ומשתלבים נהדר לצד האלמנטים הנוספים בחדר הרחצה. פעמים רבות הם משמשים בעצמם כאלמנט דקורטיבי ותורמים רבות למראה הקיים. הם מגיעים בעיצובים ובסגנונות שונים ויכולים להתאים לעיצוב קלאסי, מודרני, כפרי וגם וינטאג'. לא משנה מאיזה חומרי גלם הם עשויים, הם ישתלבו בצורה הרמונית ויפה בחלל כולו ויצרו חדר רחצה מקסים, ובתנאי שנבחרו כהלכה. כדאי כמובן, כשמחפשים מתקנים ומעמדים כאלה, להיעזר במומחים בתחום ולבחון מספר אפשרויות שונות, תוך השוואה ביניהן. מומלץ לשים דגש על איכות ולא פחות מכך גם על המראה של אותו מתקן משלים.

 

מחפשים מתקני נייר טואלט, כמו מעמד לנייר טואלט לחדר הרחצה או השירותים? אצלנו, בימ אור, חברה המתמחה בייבוא ובשיווק של מוצרים מסוגים כאלה, תמצאו מגוון של פתרונות בהתאמה מלאה. רוצים שיחזרו אליכם עם פרטים נוספים על המוצרים שלנו? דרך האתר או התקשרו לטלפון 050-5731064. נשמח לענות לכם על כל שאלה.​

תקנון YMOR
מבוא
1. אתר האינטרנט www.ym-or.co.il משמש כאתר סחר אלקטרוני לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט ישראל.
2. באתר זה רשאים להשתמש בני 18 ומעלה, בעלי כתובת מגורים בישראל, אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.
3. גלישה באתר האינטרנט ו\או רכישת מוצרים המוצעים למכירה בו ו\או רכישה באמצעות הטלפון מהווים את הסכמת המשתמש לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון. אם אינך מסכים לתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.
תקנון מכירות
אתר האינטרנט www.ym-or.co.il (להלן, 'החנות') מאפשר לך לרכוש מוצרים שונים באמצעות החנות, בדרך קלה, נוחה, מהירה ומאובטחת.
שיטת המכירה בחנות
במכירה בחנות מוצעים מוצרים שמחירם ידוע מראש.
הליך המכירה יתבצע בתנאים כדלקמן:
1. החנות מציגה רשימת מוצרים לרבות כל הפרטים אודות למוצר המוצע למכירה ואת המחיר כפי שנקבע מראש. החנות שומרת את כל הזכות לשנות את מחירי המוצרים בכל עת. המכירה הינה עד גמר המלאי.
2. על כל לקוח\ה לבחור ולמסור את פרטי כרטיס האשראי בטלפון במעמד סגירת ההזמנה.
3. השלמת תהליך המכירה מותנה באישור ואימות העסקה במעמד סגירת ההזמנה בטלפון בתוך 2 ימי עסקים מביצוע ההזמנה באתר, ובכך שהמוצר המבוקש קיים במלאי החנות בעת השלמת הליך המכירה. במידה והמוצר אינו במלאי, תודיע החנות ללקוח תוך יום עסקים אחד לפני סגירת העסקה.

תנאי ביטול עסקה והחזרות
1. הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981.
2. ביטול עסקה יעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר או החשבונית, לפי המאוחר מבניהם.
3. בעת ביטול עסקה לא עקב פגם או אי התאמה, אי אספקת המוצר במועד שנקבע או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי המשלוח + עלות המשלוח חזרה אל מחסננו. המוצר יוחזר על חשבון הצרכן.
4. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול והמוצר יוחזר על חשבון החברה.
5. המוצר יוחזר באריזתו המקורית ככל שהדבר אפשרי.
6. לחברה הזכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר.
7. החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב המסר העסק לחברת האשראי.
8. סייגים לביטול זכות: לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן, וכן מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול אשר הצרכן פתח את אריזתם המקורית.
9. החברה לא תידרש לפצות את הצרכן במקרים הבאים:
9.א. נפלה טעות קולמוס, בין אם המחיר המוצר ובין אם התאור המוצר.

9.ב. ארעה תקלה בתקשורת ו\או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין.

9.ג. במקרה של כוח עליון, פעולת מלחמה, איבה, טרור ו\או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין.

אספקת המוצר
1. החנות תדאג לאספקת המוצר שנרכש באתר לכתובת שנתנה במעמד סגירת הרכישה, תוך 10 ימי עסקים ממועד הרכישה, אלא אם צוין אחרת בשיחה עם נציגינו.
2. החנות תפעל כדי לספק את המוצרים הנקובים בדף המכירות, וזאת בכפוף לתשלום מלא באמצעות כרטיס אשראי. החנות לא תהיה אחראית לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:
2.א. כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולת איבה, מצב חירום ונזקי טבע.

2.ב. שביתה אצל הספקים של הסחורות הדרושים לייצור ו\או הובלת המוצרים

2.ג. כל סיבה שאינה בשליטת החברה.
3. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, החנות תהיה רשאית לספק את המוצרים במקום סמוך ומקובל וזאת בתאום מראש עם הלקוח.
4. זמני אספקת המוצרים מתייחסים רק לימי עסקים: א'-ה', לא כול ערבי חג וימי חג.
אחריות כללית
אחריות המוצר מצוינת בכל עמוד של כל פריט.
*YMOR עושה כמיטב יכולתה להבטיח שכל מוצריה יהיו תקינים ובאיכות הגבוהה ביותר. יחד עם זאת, יתכנו מקרים בהם קיים פגם כלשהו במוצר. במקרה כזה זכאי הרוכש לפנות לחברה ולהתריע על הפגם. החברה תבדוק את התלונה ותהיה רשאית להחליף את המוצר הפגום במוצר זהה, או לזכות את הקונה בסך התמורה ששולמה על המוצר לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה. YMOR לא תהיה אחראית לכל נזק שעלול להגרם כתוצאה שימוש בלתי הולם או שגוי במוצריה וכן במקרים של בלאי סביר משימוש.

אבטחת מידע ופרטיות בחנות
החנות מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוח הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לממש את רכישת המוצר.