מאמרים

ציוד לאירועים

בחירת ריהוט לאולמות אירועים מגדירה, פעמים רבות, את הקונספט אליו מכוונים את הפעילות השיווקית, בין אם מדובר על אירועים בגן, הדורשים כיסאות עץ קלאסיים, או אירועים סגורים, הדורשים ריהוט סולידי ואלגנטי יותר. הדרך להתאים את הקונספט הנכון לאירוע עוברת דרך הריהוט שלו. על מה לשים דגש בעת בחירת כיסאות לאולם אירועים או לבית מלון? כמות- אחד המאפיינים המרכזיים של רכישת ציוד לאולמות אירועים לרבות , הוא הצורך בכמות של מאות ואף אלפי כיסאות ממגוון רחב, בצבעים וחומרים שונים, בחלוקה לאזורי ישיבה וקונספט. כיסאות לקבלת פנים, כיסאות לאורחי החופה, כיסאות לישיבת חוץ, כיסאות בר וכיסאות לישיבת פנים. כל קונספט דורש כיסא בעיצוב, גובה וחומר אחר.

ורסטיליות וגמישות בשימוש

חשוב להעדיף כיסא, שניתן להוסיף לו כיסוי בד, ובכך לרענן את המראה וליצור אופציות עיצוב לבחירה נוספות ללקוחות. כמו כן, חשוב לבחור ספק, אשר מספק לפחות 3 דגמים של כיסאות בצבעים שונים ליצירת עושר עיצובי בחלל האירוע.

איכות

אולי הפרמטר החשוב ביותר, ציוד לאולמות אירועים הוא ציוד אשר נדרש להיות עמיד, חזק לעמוד בעומסים, להיות קל לסידור וניקיון, לאפשר אחסון חסכוני במקום וכמובן, להישמר לאורך שנים רבות.

“ימאור”, מייבאת ומשווקת אביזרי נוי, סניטציה, פרזול, אביזרי קש וריהוט ללקוחות מוסדיים ופרטיים, ואף מספקת שירותי ייעוץ ליבואנים מתחילים בהיבטים מקצועייםליצירת קשר טלפון 0505-731064, פקס: 08-6600066,​

כתיבת תגובה