מאמרים

מייבש שיער לבתי מלון

מייבש השיער הוא אחד הפריטים השימושיים ביותר בחדר הרחצה במלונות ולא בכדי. הוא משרת נשים בעיקר, אך גם לא מעט גברים וחשוב שהוא יהיה איכותי מאד. השוק מציע דגמים שונים של מייבשי שיער, המתאימים לבתי מלון. חלקם מיוצרים על ידי חברות מוכרות וחלקם על ידי חברות פחות מוכרות. איך בוחרים ? הנה מדריך מקוצר שיעזור לכם במשימה:

 

ההספק שלו

הספקו של מייבש השיער הוא פרמטר חשוב מאד שכדאי לקחת בחשבון כשמחפשים מייבש שיער לבתי מלון. ככל שהספקו של המייבש גבוה יותר, כך הייבוש עצמו יהיה יעיל וגם מהיר יותר. כמובן שיש לוודא שההספק איננו גבוה מדי, שכן אז עשויה הטמפרטורה הגבוהה של המייבש לגרום לנזק. בכל מקרה, כדאי לחפש מייבש עם מספר דרגות שונות של חום, כדי לאפשר למשתמשים בו מענה לצרכים שונים.

המהירות שלו

מומלץ לבחור במייבש עם מספר מהירויות שונות. כדאי שהמשתמשים בו יוכלו לשלוט במהירות באופן עצמאי ולהתאים אותה לצרכיהם. באופן כללי, ובדומה להספק, ככל שהמהירות של המייבש גבוהה יותר, הייבוש מהיר גם כן. הדבר רלוונטי מאד לנשים עם שיער ארוך ומלא מאד, נשים המעוניינות לייבש את שיערן בתוך דקות ספורות ומבלי לבזבז על כך זמן יקר.

עד כמה נוח להשתמש בו

נוחות השימוש היא פרמטר נוסף שיש לבחור כשמחפשים מייבש שיער חדש. כדאי שיהיה נוח להשתמש במייבש, כדאי שהמייבש יהיה פשוט לתפעול ולא מסורבל מאד וגם עם כמה כפתורים שיהפכו את השימוש בו ליעיל הרבה יותר. חשוב שהוא יציע ידית אחיזה נוחה, שאיננה דורשת מאמץ רב מאד מהידיים האוחזות אותה. כדאי שהכבל החשמלי של המייבש יהיה ארוך מספיק ושלא ייתפס באלמנטים שונים בדרך.

רוצים לרכוש מייבשי שיער חדשים לבית המלון? אצלנו, בימ אור, חברה המתמחה בייבוא ובשיווק של מוצרים המתאימים לבתי מלון, תמצאו מבחר של אפשרויות ומייבשי שיער מאיכות גבוהה. לפרטים נוספים על המוצרים שלנו דרך האתר או התקשרו אלינו לטלפון 050-5731064.​

 

כתיבת תגובה